o nas

dr n. med. Łukasz Pietrzyk


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalista chirurgii ogólnej, asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie oraz adiunkt Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uzyskał stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie anatomia i chirurgia. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Ukończył kurs leczenia nadwagi i otyłości wydawany przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością.

Odbył liczne kursy w zakresie chirurgii oraz medycyny estetycznej. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi dra Pietrzyka PP CLINIC uzyskała w 2019 roku certyfikat bezpieczeństwa wykonywania zabiegów w zakresie medycyny estetycznej wydawany przez Neauvia – światowego producenta preparatów i urządzeń do zabiegów anti-aging. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i kursach z zakresu chirurgii i medycyny przeciwstarzeniowej.

Specjalizuje się w chirurgii małoinwazyjnej (laparoskopowej) oraz zabiegach z zakresu dermatochirurgii (leczenie blizn i usuwanie znamion skórnych). Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Szczególne miejsce w pracy dr Pietrzyka zajmuje leczenie wypadania włosów oraz liposukcja.

Doceniany przez Pacjentów za nieustający uśmiech, poczucie humoru oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

dr n. med. Zbigniew Plewa


Ukończył Akademii Medycznej w Łodzi. Jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie, specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Od wielu lat wykonuje zabiegi oraz szkoli innych lekarzy w zakresie medycyny i chirurgii estetycznej.
Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej.

W pracy dra Plewy szczególne miejsc zajmuje chirurgia laparoskopowa oraz bariatryczna. W zakresie medycyny i chirurgii estetycznej jest ekspertem redukcji tkanki tłuszczowej metodą liposukcji z jednoczasowym lipotransferem oraz specjalizuje się w chirurgii estetycznej piersi.

mgr Renata Makarewicz


Magister pielęgniarstwa, pracuje na co dzień jako kierownik ds. pielęgniarstwa. W PP CLINIC koordynuje zabiegi z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej.

Pacjenci cenią w niej zaangażowanie i życzliwość.